Az országos rajzversenyen a Kondor Béla Művészeti tagozat két 13. évfolyamos tanulója indult az I. korcsoport kategóriában.

Zavaczky Évi a 13/e osztály kerámia szakról és Mikovity Virág a 13/e osztály grafika szakról. A színvonalas, erős mezőnyben kíváló munkájukkal helytálltak tanulóink a két napos megérettetésben. Gratulálunk!

Fel