Év végi kiállításunkkal a 95 éve született Kondor Béla emléke előtt tisztelgünk, felidézve sokrétű és meghatározó jelentőségű művészi munkásságát. Végzős tanulóink vizsgamunkái mellett az alsóbb évfolyamokon készült alkotásokból is válogattunk, bemutatva művészeti képzésünk sokszínűségét és színvonalát.
A kiállítás egyszerre tiszteletadás egy kiemelkedő alkotó előtt, valamint a fiatal művészgeneráció friss, kortárs látásmódjának reprezentációja.





A kiállított diákmunkák széleskörű betekintést nyújtanak az iskola művészeti tagozatán folyó műhelymunkába az oktatott szakok, az animáció, a festészet, a fotográfia, a grafika, a kerámia és a szobrászat válogatott alkotásaiból.
Megnyitotta Novák Piroska design- és művészetteoretikus. Köszöntőt mondott Lugosi István igazgatóhelyettes. Közreműködött Bähr Szófia zongorán.



