Az országos rajzversenyen a Kondor Béla Művészeti tagozat két 13. évfolyamos tanulója indult az I. korcsoport kategóriában. Zavaczky Évi a 13/e osztály kerámia szakról és Mikovity Virág a 13/e osztály grafika szakról. A színvonalas, erős mezőnyben kíváló munkájukkal helytálltak tanulóink a két napos megérettetésben. Gratulálunk!
Hónap: 2026. március
Országos festészeti verseny 2026
Az országos versenyen a Kondor Béla Művészeti tagozat két tanulója indult az I. korcsoport kategóriában (képző- és iparművészeti szakgimnáziumok 12-13. évfolyamos tanulói) Szabó Mira Életke a 12/e osztály festő szakról és Csollár Imre a 13/e osztály grafika szakról. Az erős mezőnyben kíválóan helytálltak tanulóink. Gratulálunk! A VI. Festészetverseny résztvevőinek képeit az alábbi linken tekintheti meg:


